Karanténa přeje experimentům – pusťte se do nich i vy

„Američtí vědci zjistili“ že se za devět měsíců od začátku karantény narodí opravdu hodně dětí. Na rozdíl od amerických vědců však u nás v Česku používáme antikoncepci, takže se nám babyboom pravděpodobně vyhne. Přesto se nedá upřít, že je právě teď ten ideální čas (alespoň pro bezdětné), kdy trávit v posteli celé dny poznáváním těla svého partnera do těch nejmenších detailů. A také čas konečně vyzkoušet všechny ty experimenty a sexuální praktiky, o kterých jste vždy snili, ale nikdy na ně nebyl čas či energie.

Staňte se někým jiným

Jednou z nejoblíbenějších postelových hrátek je hra na někoho jiného.

K tomu pomáhá erotické prádlo a erotické kostýmy, se kterými se můžete stát kýmkoliv. Paruka může krátkovlasou černovlásku proměnit v dlouhovlasou blondýnu a naopak. Elegantní škraboška dodá vašim hrátkám nádech tajemna a v erotickém kostýmu se můžete stát čímkoliv, o čem jste kdy jen snila. Chcete s výběrem kostýmu poradit? Možná se budete divit, ale u pánů stále vyhrává oblíbené klišé neposlušné školačky, která si zasluhuje potrestat. Vedle nesáhnete ani s přísnou policistkou, která se rozhodla vybrat si pokutu trochu jinak.

Dámská Košilka červená Livia Corsetti Sive
Dámská košilka červená Livia Corsetti Sive

Poznávejte se i z jiných úhlů

Znáte skutečně vzájemně každou erotogenní zónu svých těl? Víte, které doteky přivedou vašeho partnera či partnerku na pokraj šílenství během pár okamžiků? Bradavky, klitoris a penis – to zná každý. Erotogenních zón však máme na těle mnohem víc. Nejzábavnější na nich je, že každé tělo je ukrývá jinde.

Prozkoumejte se a zjistěte o svých tělech vše. Kdy jindy je k dlouhým hrátkám lepší čas než dnes?

Pomocí lubrikačního gelu a návodu na anální sex se nemusíte bát svá těla prozkoumávat skutečně i do těch nejmenších detailů.

Vyzkoušejte zatím nevyzkoušené

Pokud vás anální sex neláká a s kostýmy jste se vyhráli dosyta, stále se nabízí velké množství erotických pomůcek, které jste pravděpodobně nezkusili.

Co si oživit předehru třeba nejen vibrátorem, ale i masturbátorem? Umělí společníci sice nenabídnou vše, co skutečné tělo, ale užijete si s nimi trojku či čtyřku bez strachu z výčitek a ohrožení vašeho vztahu.

Ani BDSM pomůcky by neměli být v žádné posteli tabu. Spoutejte svého partnera, dejte mu pásku přes oči a nezapomenutelný sex máte zaručený…

Karanténa a izolace jsou sice nepříjemností, kterou budeme asi překonávat ještě nějaký ten pátek. Ale ve všem si můžeme najít i to pozitivní. Tak neváhejte a užijte si ji na plné koule! 😉

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

BOOM LuvPump Maximum vakuová pumpa kompletní set

599 Kč
Shop

Vakuová pumpa na vaginu Intim

999 Kč
Shop

Vakuová pumpa na vaginu Vibro Sucker

799 Kč
Shop

Dvojitá vakuová pumpa na prsa Double

699 Kč
Shop

Vakuová pumpa na prsa Single

499 Kč
Shop

Vakuová pumpa Purple Power

769 Kč
Shop