The Perfect Pump vakuová pumpa pro muže

The Perfect Pump vakuová pumpa pro muže

749 Kč

Neodoláte: od Seven Creations - tento artikl čeká na vás po zlevnění za 749 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: dc50136
Do obchodu

Popis

Seven Creations

Velmi žádaný produkt, The Perfect Pump vakuová pumpa pro muže od předního výrobce Seven Creations - toto zboží si můžete zakoupit s neuvěřitelnou slevou za 749 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Výkonná podtlaková pumpa na penis se třemi těsnícími manžetami Vyjímečností této pumpy je páková výkonná vývěva, která má sice pojistný ventil, ale dokáže udělat větší podtlak než stiskací balónek. Na válci je měřítko, ale vakuová pumpa není primárně určena k prodloužení, ale k tréninku krevních tělíse a zlepšení erekce. Zvětšení penisu může nastat právě v rámci zvětšování krevních tělísek. Princip: Snižením atmosférického tlaku v okolí penisu se zvyšuje tlak krve v topořivých tělískách a tím se radikálně zvyšuje erekce. Vakuové pumpy jsou vhodné pro trénink erekce i při její větší poruše. V takovém případě se doporučuje kombinovat vakuovou pumpu s erekčním kroužkem. Použití podtlakové pumpy se doporučuje již v době, kdy se ještě porucha erekce objevuje jen zřídkavě.

Tuto vakuovou pumpu pořídíte za cenu 749 Kč. Nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce