Venus vakuová pumpa pro ženy - vibrační

Venus vakuová pumpa pro ženy - vibrační

999 Kč

No tak tohle je gól: od originálního výrobce Erotic Entertainment Love Toys - tento hit naleznete za jedinečnou cenu 999 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc korun. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

SKU: 5561810000
Do obchodu

Popis

Erotic Entertainment Love Toys

V akci je pouze tady Venus vakuová pumpa pro ženy - vibrační od známé značky Erotic Entertainment Love Toys - tento hit naleznete v husté akci za 999 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Udělejte si radost.

Podtlaková mušle na vagínu se přiloží do rozkroku a stiskacím balónkem se pomalu odsává vzduch. Tím dojde k radikálnímu překrvení celých zevních rodidel, jejich zvětšení a zvýšení citlivosti. Při úplném naplnění se dotkne klitoris vibrující stěny mušle. Zpětné napouštění se provádí stlačením ventilku u balónku. K podtlakové mušli objednejte i kvalitní lubrikant, který je nezbytný pro příjemnější aplikaci.

Tuto vakuovou pumpu pořídíte za cenu 999 Kč. Nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce