XLsucker vakuová pumpa pro muže - black

XLsucker vakuová pumpa pro muže - black

649 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází se známou značkou XLsucker - toto zboží si můžete objednat za úžasnou cenu 649 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: E22145
Do obchodu

Popis

XLsucker

Jasný hit, XLsucker vakuová pumpa pro muže - black od oblíbené společnosti XLsucker - tento hit naleznete v časové omezené slevě za 649 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Vakuové pumpy mají několik kladných účinků důležitých pro muže. Vedle mírného zvětšení penisu také významně pomáhají dosáhnout erekce a v neposlední řadě doslova trénují topořivá tělíska a celou funkci vlastní erekce. Pánové s větším penisem mívají potíže s erekcí dříve než běžněrozměrový zbytek populace, ale těžko hledají vakuové pumpy, které by jim vyhovovaly velikostí. Může jít o problém s délkou válce - válec se podtlakem vtlačí do podbřišku a penis vystoupne mnohem více, než by se dalo čekat. Není vyjímkou, že se penis opře až o dno válce. A také o průměr - penis nabyde do průměru poměrně hodně a pokud se při zvětšování silně tře o stěny, může to vyvolávat nepříjemné pocity. Super Pump je právě koncipována pro řešení tohoto problému. Délka jejího válce je 19cm a vnitřní průměr je 5cm. Takové rozměry by měly stačit i poměrně vyvinutým jedincům. Podtlak se vytváří stiskacím blónkem a zpětné napuštění atmosférického tlaku stisknutím tlačítka na ventilu mezi balónkem a válcem. Součástí pumpy je také jemná latexová manžeta. Doporučujeme k pumpě přiobjednat kvalitní lubrikační gel. Na latexovou manžetu nepoužívejte žádné tuky - pouze je povolen až doporučen silikonový lubrikant. Pro zvýšení účinků a zpříjemnění použití je možno pumpu používat ve vaně pod vodou. Dodržujte zásady bezpečnosti - vodní podtlak je silnější.

Tuto vakuovou pumpu pořídíte za cenu 649 Kč. Nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce